Skip to content

Sprawdź naszą ofertę ekspresów ciśnieniowych

SAECO LIRIKA

to nowy model marki Saeco. To ekspres który prezentuje wysoką wydajność w niewielkim i bardzo eleganckim i nowoczesnym urządzeniu. Ekspres jest prosty w obsłudze, dzięki przyjaznemu panelowi sterowania. Saeco Lirika daje nam gwarancję niezawodności i zapewnia najlepszą kawę.

parametry techniczne
saeco_lirika
saeco-lirika-otc
SAECO LIRIKA OTC

Niezwykle funkcjonalny, a zarazem kompaktowy i elegancki ekspres do kawy Lirika OTC firmy Saeco jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poczuć pełnię smaków i aromatów w każdej filiżance swojej ulubionej kawy.

OTC jest skrótem najważniejszego elementu naszego urządzenia, czyli systemu One Touch Cappuccino. Dzięki temu, mamy możliwość przygotowania swojego ulubionego cappuccino za pomocą jednego przycisku, a dzięki regulowanej wylewce kawy z łatwością sporządzimy wspaniałe Latte Macchiato. Dodatkowym udogodnieniem jest łatwość obsługi oraz możliwość regulowania najważniejszych parametrów, takich jak: grubość mielenia ziaren, czy też ustawienie mocy napoju.

parametry techniczne
SAECO AULIKA FOCUS V2

Najnowszy ekspres SAECO z możliwością zaparzania cappuccino za pomocą jednego przycisku. Ekspres posiada menu w języku polskim oraz w fabrycznym wyposażeniu termos na mleko.

parametry techniczne
aulika-focus-v2
saeco-aulika-top
SAECO AULIKA TOP

Wszystkie modele Aulika dostarczają wysokiej jakości napoje na bazie świeżo zmielonej kawy oraz świeżego mleka. Duży ciekłokrystaliczny, graficzny wyświetlacz dodatkowo ułatwią użytkowanie urządzeń typu Aulika. Sterowanie urządzeniami Aulika odbywa się poprzez interfejs oparty na 8 klawiszach wyboru. Oprogramowanie urządzenia umożliwia na szybkie i dowolne parametryzowanie urządzenia oraz łatwa jego obsługę. Dzięki łatwo dostępnym elementom wymagającym czyszczenia i konserwacji - konserwacja urządzenia może być wykonana szybko i bezproblemowo.

W wersji Top dzięki dodatkowej dedykowanej szafce - istnieje możliwość zwiększenia pojemności zbiornika na zużytą kawę (fusy) oraz istnieje możliwość podłączenia do bieżącej wody.

parametry techniczne
SAECO AULIKA OFFICE

Idealnie nadaje się do małych i średnich biur.

Aulika Office to ekspres, który najlepiej sprawdza się w miejscach gdzie spożywa się głównie kawę czarną, bez dodatku mleka.

Intuicyjna obsługa, elegancki wygląd i niezawodność to tylko kilka spośród wielu zalet ekspresu Saeco Aulika Office. Jeżeli szukasz ekspresu do biura i chcesz by Twoi pracownicy byli zadowoleni to koniecznie wybierz ekspres Saeco Aulika Office i ciesz się smakiem aromatycznej kawy.

parametry techniczne
aulika-office
aulika-evo
SAECO AULICA EVO

To połączenie nowoczesności oraz solidnej i niezawodnej technologii. Nowy, zintegrowany system obsługi z podświetlanymi ikonami szerokiego menu napojów do wyboru czyni obsługę tego ekspresu łatwą i przyjemną. Dozownik został wyposażony w niebieskie i białe diody LED, które włączają się i wyłączają po fazach przygotowywania napoju, zapewniając uczucie elegancji.

Wystarczy jedno naciśnięcie guzika, aby przygotować 1 lub 2 porcje espresso lub kawy czarnej. Dzięki funkcji szybkiego HSC (High Speed Cappuccino) przygotowanie kaw takich jak latte, cappuccino lub latte macchiato z lekką pianką mleczną, jest tak samo proste.

parametry techniczne
BRAVILOR SEGO 12

To w pełni zautomatyzowany ekspres do kawy z trzema pojemnikami. Jeden przeznaczony jest na kawę w ziarnach, dwa zaś na składniki instant, takie jak dodatki (mleko w proszku) oraz kakao. Dobierając składniki instant i ziarna kawy, można serwować różne napoje: czarną kawę, kawę z mlekiem, cappuccino, espresso, espreschoc, americano, latte macchiato, moccachino, gorącą czekoladę i gorącą czekoladę DeLuxe. Można też oczywiście oferować gorącą wodę.

parametry techniczne
bravilor-sego
FreshMilk-Esprecious-nowe
BRAVILOR ESPRECIOUS Fresh Milk

Esprecious, to w pełni zautomatyzowany ekspres do kawy, produkowany przez Bravilor Bonamat. Urządzenie wykorzystuje świeżo-zmielone ziarna do przygotowania wszelkich specjałów kawowych. Esprecious jest dostępny w wielu wersjach, można go także rozszerzać o liczne akcesoria, w celu sprostania określonym wymogom.

Zaprogramowaliśmy receptury napojów z wielką uwagą. Dodatkowo ekspres Esprecious pozwala modyfikować parametry takie jak czas preinfuzji, ekstrakcji, stosunek ilościowy kawa/woda, grubość mielenia, czy też pojemność filiżanki/kubka/dzbanka.

parametry techniczne
EKSPRES KOLBOWY 2GR. VISACREM VETRO

Ekspres kolbowy Visacrem Vetro został wyposażony w panel sterowania ze szkła hartowanego, który ułatwia programowanie i konfigurację. Dodatkowo ma dwie obrotowe rurki pary ze stali nierdzewnej i jedną do gorącej wody. Posiada też 13 litrowy miedziany kocioł z niezależnymi wymiennikami ciepła jak również elektronicznie kontrolowany poziom wody.

Dostępny również w kolorze czarnym.

GAGGIA-La-Reale
EKSPRES KOLBOWY GAGGIA LA REALE 2GR.

Gaggia La Reale to profesjonalny ekspres do kawy zaprojektowany tak, aby zaspokoić najbardziej wymagające segmenty rynku, dzięki systemowi ogrzewania wielu kotłów, zapewnia maksymalną produktywność pary i bardzo elastyczne zarządzanie temperaturą w grupach parzenia. La Reale ma podwójny interfejs: 3,5-calowy ekran dotykowy dla każdej grupy zaparzania, gdzie parametry parzenia są w 100% konfigurowalne, powiązane z 3 przyciskami, które umożliwiają dokonywanie szybkich i intuicyjnych wyborów.

GAGGIA DECO

Gaggia Deco to połączenie unikatowej nowoczesnej technologii: pozwalającej kontrolować na bieżąco temperaturę grup, czasy parzenia z unikalną włoską stylistyką retro. Przez wielu specjalistów i baristów została uznana za jeden z najlepszych ekspresów do espresso na świecie.

parametry techniczne
gaggia-deco
futurmat_rimini
EKSPRES KOLBOWY FUTURMAT RIMINI 2GR. COMPACT

Ekspres Rimini posiada stałe dojście do sieci wodociągowej , dzięki czemu świetnie sprawdzi się w lokalach i kawiarniach gdzie wymagana jest duża wydajność. W ekspresie wbudowany jest 8 l miedziany bojler co pozwala urządzeniu na szybką i precyzyjną pracę podczas zaparzania kawy. Oprócz dyszy do spieniania ma również wbudowaną dyszę gorącej wody która pozwala na przygotowanie americano lub zaparzenie herbaty.

EKSPRES KOLBOWY 2GR. VISACREM V6+

Ekspres kolbowy Visacrem V6+ został wyposażony w 3,5-calowy panel sterowania ze szkła hartowanego, który ułatwia programowanie i konfigurację. Pozwala on dostosować parametry za pomocą wyświetlacza, zmieniając temperaturę wody do zaparzania odpowiednio do podawanej mieszanki kawy. Na każdej głowicy grupy można ustawić inną temperaturę, dzięki czemu barista może przygotować różne mieszanki o różnych temperaturach wody do zaparzania i bez zwiększania zużycia energii, ponieważ maszyna pracuje tylko z jednym kotłem.

VISACREM-V6